J. J. Darboven | kávovary

PROFESIONÁLNY SET PRE DOKONALÉ ESPRESSO ZNAČKY BROSIO SUPERIEUR

 

Láka Vás otvoriť si vlastnú kaviareň, reštauráciu či hotel? Alebo svoj gastronomický podnik už máte a potrebujete ho posunúť o level vyššie? Práve pre Vás sme zostavili set kávovaru, mlynčeka a kávy určenej pre najvyššiu gastronómiu, s ktorým budete môcť pripravovať svojím zákazníkom profesionálne espresso v cene už od 0,16 EUR* za šálku!

*Nižšie môžete vidieť ukážkovú kalkuláciu jednopákového stroja Astoria Sabrina,  prvotriednej kávy Brosio pri odbere 9 kg mesačne po dobu 5 rokov.

PÁČIL BY SA VÁM PROFESIONÁLNY STROJ AJ DO VAŠEJ REŠTAURÁCIE, KAVIARNE, HOTELA ALEBO KANCELÁRIE?
Pokiaľ áno, neváhajte nás kontaktovať pre PONUKU profesionálnych strojov Astoria či WMF a kávy z portfólia J.J.Darboven NA MIERU priamo pre Vás! 

 

Kávovar Astoria Sabrina

Kávovar Sabrina predstavuje spojenie inovatívneho a zároveň elegantného dizajnu s vycibrenou kvalitou. Bočné panely stroja charakterizujú harmonické linky podsvietené bielym LED svetlom, ktoré podtrhujú jeho jedinečný a oslňujúci dizajn. Oslňujúca je ale aj spoľahlivosť a všestrannosť tohto stroja, ktoré z neho robia ideálneho spoločníka nielen do kaviarní, ale aj pre všetkých, ktorí požadujú nekompromisnú kvalitu kávových nápojov a ocenia originálny vzhľad kávovaru.

Viac o kávovare

 

Mlynček na kávu F64E

Profesionálny mlynček na kávu talianskej značky FIORENZATO s automatickým mletím priamo do páky s digitálnym počítadlom sa vyznačuje predovšetkým vynikajúcim výkonom a elegantným dizajnom. Samozrejmosťou je nastaviteľná hrubosť mletia a veľkosti porcie kávy.

Základné technické údaje:

  • Príkon: 350 watt
  • Napätie: 220 V
  • Váha i s obalom: 14 kg
  • Objem kávy: 1500 l

 

BROSIO - savoir vivre 

Výroba a príprava kávy BROSIO je inšpirovaná typickým francúzskym životným štýlom, ktorý kladie dôraz na kvalitný pôžitok každého momentu dňa. Elegantná plná chuť praženej kávy BROSIO je vhodná nielen na café au lait, ale aj na prípravu espressa a ďalších kávových špecialít.

Pri káve BROSIO sme sa obzvlášť snažili nájsť tie najlepšie kombinácie odrôd Arabica a Robusta. Svoj jedinečný akcent získava BROSIO vďaka pomalému procesu praženia podľa špeciálneho francúzskeho spôsobu. Káva BROSIO sa vyznačuje plnou chuťou, výnimočnou vôňou a jemnou crémou.

Viac informácií o káve BROSIO

Neváhejte nás kontaktovat

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti využívá stránka cookies.

Souhlasím

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána. Ozveme se Vám co nejdříve.

Zavřít

Děkujeme

E-mailovou adresu jsme zařadili do našeho mailing listu.

Zavřít